FAQ

Często zadawane pytania

Aby wynająć samochód potrzebne jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania pojazdem. Dodatkowo potrzebny będzie drugi dokument potwierdzający tożsamość np. dowód osobisty.

Są trzy sposoby wynajmu auta:

  1. Za pomocą naszej witryny internetowej
  2. Kontaktując się telefonicznie pod numery 604218887 lub 606216504
  3. Przy pomocy adresu biuro@ad-rent.pl.pl

Samochód może wynająć każda osoba posiadająca uprawnienia do kierowania pojazdami, która ukończyła 21 lat oraz posiada prawo jazdy minimum rok.

Koszty wynajmu znajdują się w zakładce regulamin na naszej  stronie: ad-rent.pl.

Podane ceny nie uwzględniają podatku VAT.

Płatności można dokonywać on-line –  kartą debetową, kartą kredytową, Blikiem,  przelewem lub na miejscu gotówką lub kartą kredytową.

Przy płatności kartą kredytową nie pobieramy kaucji. Wysokość kaucji uzależnione jest od segmentu wypożyczanego pojazdu i znajduje się w zakładce cennik.

Zwrot kaucji następuje przy zwrocie wypożyczonego auta pod warunkiem, że nie doszło do uszkodzeń pojazdu.

Samochód można odebrać/zwrócić w siedzibie firmy, na lotniskach Chopin’a i Modlin lub w dowolnym miekscu w okolicach Warszawy. Podstawienie/zwrot samochodu u klienta jest dodatkowo płatny. Szczegóły w zakładce cennik.

Naszymi samochodami można wyjeżdżać za granicę do państw UE. Zgoda na wyjazd jest płatna. Szczegóły w zakładce cennik.

Tak jak najbardziej. Jeżeli przyjechałeś z państw UE do wynajęcia auta potrzebne będzie prawo jazdy oraz paszport. W Polsce ważne są prawa jazdy wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Podróżujący z prawem jazdy wydanym w USA, Kanadzie, Australii, Japonii lub Turcji muszą posiadać międzynarodowe prawo jazdy. Brak dokumentu będzie równoznaczne z brakiem uprawnień do kierowania pojazdami.

Jak najbardziej jest możliwość wynajęcia dodatkowego wyposażenia takiego jak fotelik dla dziecka, GPS itp. Dodatkowe wyposażenie jest płatne. Szczegóły podczas zamawiania on-line oraz w zakładce cennik.

Nie ma ograniczeń co do ilości osób kierujących samochodem. Konieczne jednak jest poinformowanie wypożyczalni o dodatkowym kierowcy oraz osoba kierująca musi posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami minimum rok oraz mieć ukończone 21 lat.

Dodatkowy kierowca nie powoduje dodatkowych opłat.